Kategorie

Nejprodávanější

Novinky

Wobler Abu Garcia Svartzonker McCelly 14cm

Nový produkt

389 Kč

  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM REAL HOT PIKE
  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM YELLOW FIN PERCH
  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM BLUE SILVER
  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM CRUSIAN CARP
  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM BLUE SUNSIRE
  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM REAL ROACH
  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM FIRE CARP
  • MCCELLY SVARTZONKER 14CM FEGIS
5 ks
Skladem u dodavatele, expedice 1-3 dny.

- +

 
Více informací

Série Svartzonker je čím dál více populárnější při lovu velkých štik, candátů a okounů a nově k dostání v realistických barvách.

To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes "Svartzonker" Claesesson. Claes je vášnivý rybář a rybařině se věnuje od dětství. Od posledního uvedení jeho vlastních nástrah uběhlo mnoho let a dnes se již věnuje jen vývoji Svartzonker nástrah. Jeho návnady se v posledních letech opakovaně prosadily v několika závodech. Jedná se o opravdový magnet na štiky a na svém kontě má mnoho štik přes 10kg. To je důvod, proč jsou tyto nástrahy na TOP listu rybářů při výběru nástrah. Výsledkem spolupráce Claese a Abu jsou velmi atraktivní nástrahy pro ty, kteří prostě nemohou odolat boji s velkými dravci. Zakoupením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a velký dík patří Claesovi, že značce Abu pomáhá výrábět tak učínné nástrahy.

Wobler McCelly svým šikovým a oválným tělem připomíná živou nástrahu a díky kolébajícímu se, nepravidelnému pohybu přitahuje všechny druhy dravců. S touto nástrahou můžete pracovat dvěmi způsoby. Za prvné pokud lovíte agresivně s rychlím poškubáváním, tak wobler se bude dostávat do větší hloubky s rychlou a kolébající se akcí. Za druhé pokud lovíte s jemností a pomalým vedením nástrahy, tak wobler se bude pohybovat lehce pod hladinou s valivou akcí do stran.

Technické údaje:
- vyrobené z odolného ABS plastu
- nástraha neobsahuje olovo
- tělo nástrahy zesilněno ocelovým drátem
- ručně malované
- extra pevné ocelové kroužky
- super ostré háčky Berkley Fusion19
- navrhnuté ve Švédsku

Délka: 14cm
Gramáž: 64g
Ponor: 0,8-2,0m
Typ: potápivý

Napište recenzi

Wobler Abu Garcia Svartzonker McCelly 14cm

Napište recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu