Kategorie

Nejprodávanější

Novinky

Podběrák Wychwood Black Gye Net 20 inch

Výrobce:
Wychwood

HG-Q0370

Nový produkt

Podběrák Wychwood Black Gye Net je unikátní podběrák s odolnou sítí, která byla navržena speciálně pro rybáře lovící lososy a pstruhy.

Další podrobnosti

Limited special offer

1 399 Kč

1 507 Kč

-7.17%

3 ks

- +

Výrobce: Wychwood

 
Více informací
Konstrukci tvoří rozpěrný blok s jednou rukojetí, která umožňuje snadné nasazení podběrákové hlavy. Rukojeť je vyrobena z hliníku ve tvaru šestihranu, která zajišťuje velkou pevnost při síťování velkých ryb. Laserem vypálené délky a hmotnosti na rukojeti pro obecné označení délky a hmotnosti ryb. Podběrák vhodný též pro odlov ryb právě díky tomuto označení. Jedinečný, polstrovaný ramenní popruh s rychlým uvolňováním také napomáhá procesu síťování a pomáhá při přepravě na dlouhé vzdálenosti při cestování po břehu řeky nebo brodění ve vodě. Hluboká, a odolná síťovina bez uzlů. Snadno uchopitelná EVA rukojeť v délce 125 cm a s průměrem hlavy 50 cm (20 palců).Specifikace: - kříž s rychlospojkou pro snadné uvolnění hlavy podběráku - hluboká a odolná bez uzlová síť - popruh přes rameno – odnímatelný - laserové označení délek a hmotností na rukojeti - Rukojeť zakončená EVA materiálem pro snadné uchopení - průměr hlavy: 50 cm (20 inch)-Rychloupínací blok rozmetadla -Hluboká, ale silná síťovina bez uzlů -Snadné nasazení ramenního popruhu -UK Grafika průvodce délkou / hmotností lososaPodporuje chytání a uvolňování Oděvní klip Snadno uchopitelná ruka EVA

Napište recenzi

Podběrák Wychwood Black Gye Net 20 inch
Podběrák Wychwood Black Gye Net je unikátní podběrák s odolnou sítí, která byla navržena speciálně pro rybáře lovící lososy a pstruhy.

Napište recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Podložka Rogue Walled Mat

1 349 Kč 1 490 Kč -9.46%

Podběrák Carp Net Gaube 42

1 499 Kč 1 790 Kč -16.26%

Podběrák Carp Net Luxury 42

2 199 Kč 2 490 Kč -11.69%

Menu