Kategorie

Nejprodávanější

Novinky

Kaprový prut s dělenou rukojetí Greys Air Curve 50 3,90m 3,50lb 2díly

SF-1326511

Nový produkt

9 199 Kč

1 kus
Skladem u dodavatele, expedice 1-3 dny.

- +

 
Více informací

AirCurve kaprový prut s dělenou rukojetí se v průběhu tří let vyvíjel a je první Greys prut, který využívá naší TOREON® nano kompozitní materiálovou technologii. TOREON® kompozitní inženýrství poskytuje homogenní disperze nano částic v celé pryskyřici, která se váže na uhlíková vlákna dohromady. To má za následek silnější a lehčí materiál, ale v žádném případě ne omezení činnosti, která může být dosažena. Výsledkem práce našeho týmu rybářů konzultantů a inženýrů je nejlepší kaprový prut na trhu.

AirCurve je v první řadě vyvinut jako výkonný rybářský prut s akcí, která by měla perfektně vyvažovat tyto dvě nejdůležitější vlastnosti: perfektní procítění akce a dokonalé vedení ryby a vysoký výkon v odhodech. Všechny modely v řadě by měli být tak akorát, pro pokrytí potřeb všech druhů kaprových rybářů.

13" 3,50Lb - pokud rádi odhazujete až za obzor, tento prut je právě pro vás. Nacházíme stále více a více zkušených kaprařů, kteří používají prut této třídy, teď již nebudou muset vybírat mezi výkonem v odhodu a hravostí v akci. Tento prut opravdu nastavuje nové standardy pro skloubení těchto dvou vlastností: dlouhé odhody + citlivost a hravost. Při správném stylu a dobré kompresi, jsou možné odhody přesahující 200yds (180m).
Prut je schopen odhodů až na vzdálenost 200yds (180m) s odhodovou zátěží 2 - 5oz (55g – 140g), optimálně 3 - 5oz (85g – 140g).

Technické údaje:
- materiál TOREON® Nano Composite
- Carbon Armour™ speciální uhlíkový nástřik blanku
- Lehká 1k uhlíková pletení skrz blank
- Deluxe Fuji DPS18 sedlo navijáku
- G-lite™ Ultralite SIC očka
- 50 mm spodní očka jsou samozřejmostí
- vybaven speciálním nastavitelným klipem na vlasec
- dodáván s neoprenovými chrániči špičky a rukojeti
- laserem vypálené logo na ocelové čepičce

Akce: Rychlá
Délka: 3,90m
Počet dílů: 2
Transportní délka: 203cm
Váha: 381g
Velikost oček: 50mm
Vrhací zátěž: 3,50lb

Napište recenzi

Kaprový prut s dělenou rukojetí Greys Air Curve 50 3,90m 3,50lb 2díly

Napište recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu