Kategorie

Nejprodávanější

Novinky

Spro Cresta Identity Accelerate feeder 350

Výrobce:
SPRO

2471 350

Nový produkt

IDENTITY Accelerate feederové pruty byly dlouhodobě a důkladně testovány a nabízí nejnáročnějším feederovým rybářům to nejlepší pro skvělé výsledky.

Další podrobnosti

5 195 Kč

Skladem u dodavatele.

- +

Výrobce: SPRO

 
Více informací
Vysoce kvalitní japonský carbonový blank je dodáván se zesílením trnů, což zajišťuje silný prut s extrémně rychlou akcí a skvělou akcelerací při nahazování. Jeho jméno Accelerate zcela vystihuje realitu. Jeho celkem odpouštějící špička garantuje kontrolovaný a zábavný rybolov a hru s rybou bez ohledu na velikost a druh.

Rukojeti mají specifickou délku, upravenou dle vrhací kapacity blanku, pro optimální páku při každém náhozu. Ergonomicky tvarované sedlo navijáku je osazeno vysoce kvalitním korkem a carbonovou krytkou na spodní části. Vše dohromady dává skvělý pocit z toho, jak prut pasuje do ruky.
2-nohá tenká a lehká SiC očka umožňují užití vlasců i pletenek. Velikost oček je nastavena dle typu prutu a jejich pozice na blanku. Tím je akce blanku ovlivněna na minimum.
11’, 11’8” 12’6” byly rovnoměrně rozděleny do 2 dílů, bez carbonové špičky, takže blank je dělený jen jednou spojkou, pro zachování omezené přepravní délky. Verze 13’ se skládá ze 3 rovnoměrných dílů, včetně carbonové špičky.Každé první očko je umístěno na rukojeti, což usnadňuje přepravu.
Každý IDENTITY Accelerate Feeder je dodáván se 3 carbonovými špičkami, má ideální spodní průměr a křivku pro správnou vrhací zátěž pro každý samostatný blank.
S tímto typem feeder prutu Cresta má konečně špičkový model pro nejnáročnější rybáře.

Kat. ČísloModelDélkaTransp.
Délka
Hmot.Vrh. Zátěžcarbonová špičkaDíly
2471 350Identity Accelerate Feeder 11’8” (350cm)3,50m1,52m229gr<40grSize: S 0.7oz + 1.0oz + 1.5oz2+3
 
Seznam
délka3,50m
transportní délka152cm
vrhací zátež40g
počet dílů2+1

Napište recenzi

Spro Cresta Identity Accelerate feeder 350

IDENTITY Accelerate feederové pruty byly dlouhodobě a důkladně testovány a nabízí nejnáročnějším feederovým rybářům to nejlepší pro skvělé výsledky.

Napište recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Menu