Kategorie

Nejprodávanější

Novinky

Dopravní podmínky, poštovné

U zásilek jejichž hodnota přesáhne částku 1500,- není poštovné učtováno a je včetně dopravy ZDARMA.U zásilek o celkové hmotnosti větší než 25kg je sazba poštovného účtována vždy a to i když hodnota zasilky přesáhne 1500,-kč do 35kg-250,-kč,do 50kg 350,-kč nad 50kg je sazba individuální jelikož zásilka musí být s ohledem na přepravní podminky jednotlivých společností rozdělena na více balíků a jednotlivé částky se nasledně sčítají.Poštovné ve výši 120,- je dále účtováno u zásilek se zbožím na které se nevztahují slevy ( poštovné nad 1500,-zdarma je sleva ).

            

Přehled možných způsobů doručení zásilek a jejich ceny pro:

Zásilková služba GLS při plabě kartou, nebo převodem*95.00 Kč
Zásilková služba GLS dobírka*120.00 Kč
Osobní vyzvednutí zboží na prodejně*ZDARMA
Uloženka50.00 Kč
Uloženka s dobírkou75.00 kč

Pro zásilky nad 1500.00 Kč (vč. DPH) je doprava zdarma.


Osobní odběr - Uloženka.cz

Dodací lhůta je do 3 pracovních dnů od předání zásilky přepravci. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Faktura a daňový doklad jsou pak přiloženy v označeném balíku.


Ceny pro ČR:
dopravné za 1 zásilku: 50 Kč (vč. DPH)
dobírka: 25 Kč  (vč. DPH)
Dopravné a dobírka při objednávce zboží nad 1.500 Kč (vč. DPH) ZDARMA
Ceny pro SR : (Osobní vyzvednutí na pobočce v Bratislavě, Chorvátska 1)
dopravné za 1 zásilku: 55 Kč (vč. DPH)
dobírka: 25 Kč (vč. DPH)
Dopravné a dobírka při objednávce zboží nad 100,-EUR (vč. DPH) ZDARMA
Uloženka.cz je síť nezávislých výdejních a podacích míst (Heureka Point), kde si můžete převzít zásilku (podobně jako na poště).Uloženka Vám poskytne nejrychlejší dopravu zboží, kterou jste si objednali v našem internetovém obchodě.

Zásilky Vám dopraví do druhého dne na kterékoliv výdejní místo Uloženka.cz. Zboží zasíláme ještě tentýž pracovní den v případě, že je objednávka přijata do 14:00.

Jak funguje Uloženka.cz?

Objednejte si zboží – při dokončení objednávky jako způsob dopravy zvolte Uloženku. Vyberte si pobočku, která Vám nejvíce vyhovuje.
Mějte zásilku pod kontrolou – jakmile předáme zásilku k přepravě, pošleme vám e-mail s kódem pro sledování.
Rychlá doprava – zásilka bude okamžitě připravena k nočnímu převozu expresní dopravou. Druhý den bude na vámi vybrané pobočce.
Vyzvedněte si zboží – ihned po doručení zásilky na pobočku od nás dostanete e-mail nebo SMS zprávu. Na vyzvednutí zásilky máte příštích 7 dní.
Zpětné podání zásilek – potřebujete reklamovat nebo vrátit zboží? Dohodněte se s námi, doneste jej na pobočku Uloženky a  pošleme zpět za 35 Kč.
Seznam poboček ULOŽENKA.cz.

ONLINE sledování Vaši zásilky.


Záruka, servis

Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu , nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.Pozor u akcí typu prut + naviják zdarma (a podobné jako člun plus motor zdarma) se záruční doba vztahuje pouze na prodávaný výrobek nikoli na dárek u něj lze případnou vadu reklamovat do 14 dnů !!

Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení.

Vrácení zboží:

Spotřebitel má právo podle odstavce 6 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Firma  je v takovém případě oprávněna naůčtovat kupujicímu poplatek 150,-kč za balné, případně i 120,-kč za poštovné pokud se na zásilku vztahovala "akce" poštovné nad 1500,-kč zdarma. 


Prohlédnuto

Žádné produkty

Menu